OGŁOSZENIA PARAFIALNE  11.11.2018 r

1. Dziękuję, firmie Agromax za pomoc w wywiezieniu liści leżących wokół kościoła

2. Informuję, że kolejna konferencja w ramach kursu przedmałżeńskiego odbędzie się jutro tj. 12 listopada o godz. 19.00 w „Michałówce”.

3. Już dziś zapraszam dzieci rocznicowe na spotkanie 18 listopada po Mszy św. o godz. 10.00.

4. Informuję, że w dn. 12-17 listopada nie będzie Mszy św. porannych, tylko wieczorne w Sanktuarium, a Kancelaria Parafialna będzie czynna w tym czasie tylko po wieczornych Mszach św. w godz. 17.30 – 18.00.

5. Zachęcam, aby znicze zabierać do domu i po umyciu i włożeniu nowego wkładu powtórnie je wykorzystać.

6. W imieniu Dyrekcji GOK-u w Domaniewicach zapraszamy na koncert „ Mój kraj szczęśliwy…” dziś o godz. 16.00 do Sali widowiskowej GOK-u. W programie występy m in. Katarzyny Sut  czy Zespołu „Kalina”.

7. Proszę odbierać w zakrystii Rycerza Niepokalanej i Różaniec.

8. Składam Bóg zapłać za ofiary na rozpoczęty remont parkanu wokół Sanktuarium mieszkańcom Strzebieszewa