OGŁOSZENIA PARAFIALNE 18.02.2018 r

1. W najbliższy piątek zapraszamy na Drogę Krzyżową o godz. 16.00. Przypominam, że za udział w nabożeństwie Drogi Krzyżowej i przyjęcie Pana Jezusa w czasie Mszy św. można uzyskać odpust zupełny i ofiarować za siebie lub kogoś zmarłego. Na te nabożeństwa zapraszam szczególnie przygotowujących się do I Komunii św., Rocznicy i Bierzmowania.

2. Odpust zupełny można również uzyskać w okresie Wlk. Postu za udział w Gorzkich Żalach. Będziemy je śpiewać w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00.

3. Zwyczajem lat ubiegłych zbierana jest w okresie Wlk. Postu ofiara na kwiaty do Grobu Pana Jezusa. Dlatego zwracam się z uprzejmą prośbą o zebranie tych ofiar

4. Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00 zapraszam na spotkanie dzieci Rocznicowe.

5. Informuję, że kancelaria Parafialna będzie czynna we wtorek od godz. 17.20 – 18.00, a w pozostałe dni oprócz soboty w godz. 9.00 - 10.00.

6. Przypominam, że od 1 stycznia wzrosła cena za wywóz śmieci z cmentarza. Za kontener płacimy nie 500 zł, ale 650zł. Zachęcam zatem, aby sprawdzić do kiedy mamy opłacone placowe( a obowiązuje ono na 20 lat ) i przedłużyć do 1 marca jeszcze po obecnej cenie. Ewentualnie można przedłużyć ważność nie o 20 lecz o 10 lat.

7. Zapraszamy 3 marca na godz. 9.00 na Diecezjalny Dzień Kobiet do Skierniewic. Dokładniejsze informacje na plakacie w kruchcie kościoła.