OGŁOSZENIA PARAFIALNE 22.04.2018 r

1. Informuję, że kancelaria Parafialna będzie czynna we wtorek od godz. 17.00 – 17.40, a w pozostałe dni oprócz soboty w godz. 9.00 –10.00.

2. Proszę, aby rodzice dzieci I komunijnych odebrali alby 24 kwietnia tj. we wtorek o godz. 18.00 w Michałówce.

3. W następną niedzielę zapraszam na spotkanie po Mszy św. o godz. 10.00 dzieci rocznicowe, a po Mszy św. o godz. 12.00 dzieci I komunijne.

4. Od następnej niedzieli  przyjmujemy zgłoszenia na tzw. Majówki w poszczególnych miejscowościach. W sprawie ustalenia terminu proszę kontaktować się z ks. Tomaszem.

5. Już dziś podaję do informacji, że od 4 maja rozpoczynamy w naszym Sanktuarium Czuwania Rodzin. Będą one przebiegać wg. schematu z zeszłego roku. Można się z nimi zapoznać na stronie internetowej naszej parafii. Będą one również kolejno wywieszane w gablotach przy kościele i przy Sanktuarium.

6. Pan Ryszard poszukuje mężczyzny do pomocy przy pracach na cmentarzu. Zainteresowani panowie proszeni są o kontakt bezpośredni lub pod nr. tel. 692629199.

7. Pragnę poinformować, że w następną niedzielę będzie przeżywać w naszej parafii Niedzielę Misyjną. Kazania będzie do nas głosił znany nam z rekolekcji misjonarz o. Aszenafii.