OGŁOSZENIA PARAFIALNE 15.07.2018 r

1. Informuję, że kancelaria Parafialna będzie czynna we wtorek od godz. 19.00 – 19.40, a w pozostałe dni oprócz soboty w godz. 9.00 –10.00.

2. Przypominam o Czuwaniu Rodzin w naszym Sanktuarium.

3. W wakacje często w niedzielę będzie jeden ksiądz dlatego do sakramentu pojednania zapraszam przynajmniej 15 minut przed Mszą św.

4. Informuję, że w niedzielę 22 lipca po każdej Mszy św. w niedzielę będą święcone pojazdy z racji patrona kierowców św. Krzysztofa i mojego wręczając każdemu stosowną poświęconą pamiątkę.

5. Aby lepiej przygotować się do Parafialnych Dożynek i Odpustu, bardzo proszę, aby kolejne KŻR – jak w zeszłym roku – poprowadziły różaniec w Sanktuarium o godz. 19.30 zaczynając od 27 lipca br. Kolejność będzie podawana z tygodniowym wyprzedzeniem w ogłoszeniach parafialnych, gablocie i na stronie internetowej.

27 VII pt. Domaniewice (męskie) – św. Jana Pawła II

28 VII sob. Domaniewice, Długa Wieś – św. Moniki