Kościół św. Bartłomieja Apostoła

- 16:30 w Sanktuarium

Poniedziałek - Sobota
     - godz. 07:30

(Prosimy sprawdzić w zakładce intencje)

- godz. 16:30 w Sanktuarium

Nabożeństwa:

Eucharystia w naszej parafii jest sprawowana każdego dnia.
Godzinę sprawowania tej świętej liturgii można sprawdzić w zakładce INTENCJE

Tradycją naszej parafii jest to, że Msze Święte poranne sprawowane są w parafialnym kościele św. Bartłomieja Apostoła, natomiast wieczorne w sanktuarium MB.

Chcąc zamówić intencję, należy zgłosić się do zakrystii po Mszy Świętej lub do kancelarii, która pracuje w wyznaczonych godzinach podanych w zakładce KANCELARIA

Odprawiamy następujące Msze Święte:

1. INDYWIDUALNE

1. kapłan odprawia jedną Mszę Świętą w danej intencji; można wybrać spośród dostępnych konkretny termin (dzień i godzinę) odprawienia Mszy św.;

2. ZBIOROWE

1. kapłan odprawia jedną Mszę Świętą, składając ją w kilku intencjach.
    Taką Eucharystię sprawujemy każdej środy w Sanktuarium. Poprzedzona jest ona Nowenną do MB Nieustającej Pomocy we wszystkich intencjach złożonych przez ofiarodawców. Intencję do tej Mszy Świętej i Nowenny można złożyć do każdej niedzieli włącznie, poprzedzającą daną środę.

3. INTENCJA MSZY GREGORIAŃSKIEJ

1. 30 następujących po sobie Mszy Świętych sprawowanych przez kolejne dni miesiąca. Można je ofiarować tylko za jednego zmarłego. Ten rodzaj Eucharystii można także zamawiać w naszej zakrystii u ks. Proboszcza.

Msze Święte w naszym parafialnym kościele