Czuwania Rodzin w Sanktuarium

Auto serwis

46 838 35 91

Rzymskokatolicka Parafia
św. Bartłomieja Apostoła w Domaniewicach

Czuwania Rodzin na miesiąc Wrzesień

 

W tym miesiącu przed wizerunkiem Matki Bożej w Domaniewicach będą czuwać Domaniewice, ulice w następującym porządku:

                                                             Domaniewice

 

 

 

 

ul. Szerokie Pole

1 IX

18:30

Kosiorek A.S.

 

1 IX

19:30

Gonciarz S.M.

 

1 IX

20:00

Doroba E.B.

 

1 IX

20:30

Barańczyk A.E.

 

2 IX

18:30

Jeziorski T.M.

 

2 IX

19:00

Szymajda N.

 

2 IX

19:30

Kwestarz U i J

 

2 IX

20:00

Wodzyński

 

2 IX

20:30

Matyjasik J.R.

 

3 IX

18:30

Sękalski L i A

 

3 IX

          19:00     

Golan

 

3 IX

          19:30    

Sękalski M

 

     

 

3 IX

20:00

Kostrzewa K

 

3 IX

          20:30     

Platokos

 

 

 

 

ul. Klonowa

    4IX

         18:30    

Ścigaj W

 

4 IX

19:00

Witkowski G

 

4 IX

19:30

Kapusta K i T

 

4 IX

20:00

Ruciński P

 

4 IX

20:30

Wiesiołek

 

4 IX

18:30

Kujawiak

 

4 IX

19:00

Żak

 

4 IX

19:30

Osówniak J.

 

4 IX

20:00

Chabera M i J

 

4 IX

20:30

Lewański

ul. Brzozowa 11

5 IX

18:30

  Kałuża

 ul Cichociemnych

 

 

 

ul. Szkolna

5 IX

19:00 -20.00

Pająk

 

5 IX

19:30

Grabowicz

 

5 IX

20:00 -21.00

Szymczak

 

5 IX

20:30

Felczyńska

 

6 IX

18:30 -19.30

Warda

 

6 IX

19:00 -20.00

Kostrzewa

 

6 IX

19:30 -20.30

Grzelak

 

6 IX

20:00

Felczyńscy

 

6 IX

20:00 -21.00

Jędrzejczak

 

7 IX

18:30 -19.30

Morawscy

 

7 IX

19:00

Czajka

 

7 IX

19:30 -20.30

Sękalscy

 

7 IX

20:30

Szymanowscy

 

8 IX

18:30 -19.30

Koneccy

 

8 IX

20:00 -21.00

Wróbel

 

 

 

 

ul. Kolejowa

9 IX

18:30

Osówniak

 

9 IX

19:00

Kozakiewicz

 

9 IX

19:30

Gajek

 

9 IX

20:00

 

 

9 IX

20:00 -21.00

Bagnowscy

 

    10IX

18:30 -19.30

Wróbel

 

10IX

19:30

Klimkiewicz

 

10IX

20:00

Zakrzewicz

 

10IX

20:30

Kapusta Edward

 

11IX

18:30

Dziuda

 

11IX

19:00

Stawczyk Halina

 

11IX

19:30

Sitek

 

11IX

20:00

Kuciński Jerzy

 

11IX

20:30

Kret

 

12IX

18:30

Strzegiński  S.

 

12IX

19:00

Korzeniewski

 

12IX

19:30

Szymajda

 

12IX

20:00

Domińczak

 

12IX

20:30

Redzisz Grzegorz

 

13 IX

18:30

Zagajewski Henryk

 

13 IX

19:00

Taflińska

 

 

 

 

ul. Główna

13 IX

19:30

Koteccy

 

13 IX

20:00

Wolski Stefan

 

13 IX

20:30

Jakubiak

 

14 IX

18:30

Sumera

 

14 IX

19:00

Marczyk

 

 

 

 

ul. Górna

14 IX

19:30

Jamroch

 

14 IX

20:00

Pawlata

 

14 IX

20:30

Białek Edyta

 

15 IX

18:30

Wieczorek

 

15 IX

19:00

Bródka Halina

 

15 IX

19:30

Bródka Zbigniew, Agnieszka

 

15 IX

20:00

Kostrzewa, Jóźwiccy

 

15 IX

20:30

Fabjański Jan

ul. Sosnowa

16 IX

18:30

Tomasik

Blok 8

16 IX

19:00

Orlicka

 

16 IX

19:30

Panak

Blok 10

16 IX

20:00

Szymajda

 

16 IX

20:30

Szymczak

 

17 IX

18:30

Mróz

 

17 IX

19:00

Kret Jerzy

 

17 IX

19:30

Kozioł Eugeniusz

 

17 IX

20:00

Kuciński Henryk

 

17 IX

20:30

Jaskórzyński

 

18 IX

18:30

Felczyński Jacek, Stanisław

Blok 12

18 IX

19:00

Ogonowski

 

18 IX

19:30

Polit

 

18 IX

20:00

Grabowicz

 

18 IX

20:30

Kostrzewa Jan

ul. Kolejowa

19 IX

18:30

Fijołek Jan

 

19 IX

19:00

Felczyński Jerzy

 

19 IX

19:30

Szkup Kazimierz

 

19 IX

20:00

Strugiński Jan

 

19 IX

20:30

Kruk Bożena i Halina

 

20 IX

18:30

Stajuda Arkadiusz

 

20 IX

19:00

Grabowicz Andrzej

 

20 IX

19:30

Lebioda Marcin

 

20 IX

20:00

Kostrzewa Piotr i Adam

 

20 IX

20:30

Górski Witold

 

21 IX

18:30

Sut Mirosław i Wojciechowski Mariusz

 

21 IX

19:00

Osówniak Marianna

 

21 IX

19:30

Gajek Edyta

 

21 IX

20:00

Grabowicz Emil

 

21 IX

20:30

Stopczyk Bronisława

 

22 IX

18:30

Radomska Honorata

 

22 IX

19:00

Dudek Bożena

 

22 IX

19:30

Walczak Jan

 

22 IX

20:00

Gajda Zofia

 

22 IX

20:30

Walczak Radosław

ul. Akacjowa

23 IX

18:30

Gajda Daniel

 

23 IX

19:00

Perzyńska Monika

 

23 IX

19:30

Mróz Agnieszka

 

23 IX

20:00

Wawrzyn Anna

ul. Kościelna

23 IX

20:30

Lis Jan i Polit Anna

 

24 IX

18:30

Wawrzyn Jarosław

 

24 IX

19:00

Rosłonek Anna

ul. Leśna

24 IX

19:30

Markowicz Dariusz

 

24 IX

20:00

Żak Sylwia

 

 

24 IX

                   20:30

Kostrzewa Stanisław

 

25 IX

                   18:30

Wojtysiak Danuta

 

25 IX

                   19:00

Strugiński Łukasz

 

25 IX

                   19:30

Stelmaszczyk Andrzej i Reczulska Anna

 

25 IX

                   20:00

Owczarczyk Henryk

 

25 IX

                   20:30

Tomaśkiewicz Grzegorz

 

26 IX

                  18:30

Lis Robert

 

26 IX

                   19:00

Adach Wiesław

 

26 IX

                   19:30

Osówniak Józef

ul. Zagajnikowa

26 IX

                   20:00

Kabat Piotr

 

26 IX

                   20:30

Marszałek Kazimierz

 

27 IX

                   18:30

Szymczak Cezary

 

27 IX

                   19:00

  Kostrzewa Urszula

   ul. Sosnowa

 

 

Albinów i Wola Lubiankowska

DATA

 

NAZWISKO

28IX

           18:30

Gajek

28IX

           19:00

Kuśmierek

28IX

19:30

Kostrzewa

28IX

20:00

Bednarek

28IX

20:30

Jankowska B

28IX

18:30

Rożniata Jan

29IX

19:00

Rożniata Jakub

29IX

19:30

Kuśmierek M

29IX

20:00

Szymajda

29IX

20:30

Smagała

30IX

18:30

Jankowski A

30IX

19:00

Markiewicz

30IX

19:30

Kruk

30IX

20:00

Frątczak

30IX

20:30

Luśtak

 

 

                    DOMANIEWICE ul. STARA WIEŚ

 

 

 

9 IX

18:00

Gabarkiewicz Krystyna

 

 

10 IX

18:00

Szymczak Andrzej

 

 

11 IX

18:00

Kuśmierek Jacek

 

 

12 IX

18:00

Koralewska Teresa

 

 

13 IX

18:00

 Brożek Jolanta

 

 

14 IX

18:00

 Baleja Zenon

 

 

15 IX

18:00

 Redzisz Danuta

 

 

16 IX

18:00

 Redzisz Stanisława

 

 

17 IX

18:00

 Kędziora Dorota

 

 

18 IX

18:00

 Zdziarska Elżbieta

 

 

19 IX

18:00

 Kosiorek Barbara

 

 

Created with Webwave CMS

Copyright 2017                              Polityka prywatności