Czuwania Rodzin w Sanktuarium

Auto serwis

46 838 35 91

Rzymskokatolicka Parafia
św. Bartłomieja Apostoła w Domaniewicach

 Czuwania Rodzin na miesiąc Wrzesień

 

W tym miesiącu przed wizerunkiem Matki Bożej w Domaniewicach będą czuwać Domaniewice, ulice w następującym porządku:

                                                             Domaniewice

 

 

 

 

ul. Szerokie Pole

1 IX

15:30

Kosiorek A.S.

 

1 IX

16:30

Gonciarz S.M.

 

1 IX

17:00

Doroba E.B.

 

1 IX

17:30

Barańczyk A.E.

 

2 IX

15:30

Jeziorski T.M.

 

2 IX

16:00

Szymajda N.

 

2 IX

16:30

Kwestarz U i J

 

2 IX

17:00

Wodzyński

 

2 IX

17:30

Matyjasik J.R.

 

3 IX

15:30

Sękalski L i A

 

3 IX

              16:00     

Golan

 

3 IX

              16:30    

Sękalski M

 

     

 

3 IX

17:00

Kostrzewa K

 

3 IX

              17:30     

Platokos

 

 

 

 

ul. Klonowa

       4 IX

              13:00    

Ścigaj W

 

4 IX

13:30

Witkowski G

 

4 IX

14:00

Kapusta K i T

 

4 IX

14:30

Ruciński P

 

4 IX

15:00

Wiesiołek

 

4 IX

15:30

Kujawiak

 

4 IX

16:00

Żak

 

4 IX

16:30

Osówniak J.

 

4 IX

17:00

Chabera M i J

 

4 IX

17:30

Lewański

ul. Brzozowa 11

5 IX

15:00

  Kałuża

 ul Cichociemnych

 

 

 

ul. Szkolna

5 IX

15:30 -16.30

Pająk

 

5 IX

16:30

Grabowicz

 

5 IX

17:00 -18.00

Szymczak

 

5 IX

18:00

Felczyńska

 

6 IX

13:30 -14.30

Warda

 

6 IX

14:30 -15.30

Kostrzewa

 

6 IX

15:30 -16.30

Grzelak

 

6 IX

16:30

Felczyńscy

 

6 IX

17:00 -18.00

Jędrzejczak

 

7 IX

15:00 -16.00

Morawscy

 

7 IX

16:00

Czajka

 

7 IX

16:30 -17.30

Sękalscy

 

7 IX

17:30

Szymanowscy

 

8 IX

16:00 -17.00

Koneccy

 

8 IX

17:00 -18.00

Wróbel

 

 

 

 

ul. Kolejowa

9 IX

15:30

Osówniak

 

9 IX

16:00

Kozakiewicz

 

9 IX

16:30

Gajek

 

 

 

 

 

9 IX

17:00 -18.00

Bagnowscy

 

       10IX

14:30 -15.30

Wróbel

 

10IX

15:30

Klimkiewicz

 

10IX

16:00

Zakrzewicz

 

10IX

16:30

Kapusta Edward

 

11IX

15:30

Dziuda

 

11IX

16:00

Stawczyk Halina

 

11IX

16:30

Sitek

 

11IX

17:00

Kuciński Jerzy

 

11IX

17:30

Kret

 

12IX

15:30

Strzegiński  S.

 

12IX

16:00

Korzeniewski

 

12IX

16:30

Szymajda

 

12IX

17:00

Domińczak

 

12IX

17:30

Redzisz Grzegorz

 

13 IX

15:30

Zagajewski Henryk

 

13 IX

16:00

Taflińska

 

 

 

 

ul. Główna

13 IX

16:30

Koteccy

 

13 IX

17:00

Wolski Stefan

 

13 IX

17:30

Jakubiak

 

14 IX

15:30

Sumera

 

14 IX

16:00

Marczyk

 

 

 

 

ul. Górna

14 IX

16:30

Jamroch

 

14 IX

17:00

Pawlata

 

14 IX

17:30

Białek Edyta

 

15 IX

15:30

Wieczorek

 

15 IX

16:00

Bródka Halina

 

15 IX

16:30

Bródka Zbigniew, Agnieszka

 

15 IX

17:00

Kostrzewa, Jóźwiccy

 

15 IX

17:30

Fabjański Jan

ul. Sosnowa

16 IX

15:30

Tomasik

Blok 8

16 IX

16:00

Orlicka

 

16 IX

16:30

Panak

Blok 10

16 IX

17:00

Szymajda

 

16 IX

17:30

Szymczak

 

17 IX

15:30

Mróz

 

17 IX

16:00

Kret Jerzy

 

17 IX

16:30

Kozioł Eugeniusz

 

17 IX

17:00

Kuciński Henryk

 

17 IX

17:30

Jaskórzyński

 

18 IX

15:30

Felczyński Jacek, Stanisław

Blok 12

18 IX

16:00

Ogonowski

 

18 IX

16:30

Polit

 

18 IX

17:00

Grabowicz

 

18 IX

17:30

Kostrzewa Jan

ul. Kolejowa

19 IX

15:30

Fijołek Jan

 

19 IX

16:00

Felczyński Jerzy

 

19 IX

16:30

Szkup Kazimierz

 

19 IX

17:00

Strugiński Jan

 

19 IX

17:30

Kruk Bożena i Halina

 

20 IX

15:30

Stajuda Arkadiusz

 

20 IX

16:00

Grabowicz Andrzej

 

20 IX

16:30

Lebioda Marcin

 

20 IX

17:00

Kostrzewa Piotr i Adam

 

20 IX

17:30

Górski Witold

 

21 IX

15:30

Sut Mirosław i Wojciechowski Mariusz

 

21 IX

16:00

Osówniak Marianna

 

21 IX

16:30

Gajek Edyta

 

21 IX

17:00

Grabowicz Emil

 

21 IX

17:30

Stopczyk Bronisława

 

22 IX

15:30

Radomska Honorata

 

22 IX

16:00

Dudek Bożena

 

22 IX

16:30

Walczak Jan

 

22 IX

17:00

Gajda Zofia

 

22 IX

17:30

Walczak Radosław

ul. Akacjowa

23 IX

15:30

Gajda Daniel

 

23 IX

16:00

Perzyńska Monika

 

23 IX

16:30

Mróz Agnieszka

 

23 IX

17:00

Wawrzyn Anna

ul. Kościelna

23 IX

17:30

Lis Jan i Polit Anna

 

24 IX

15:30

Wawrzyn Jarosław

 

24 IX

16:00

Rosłonek Anna

ul. Leśna

24 IX

16:30

Markowicz Dariusz

 

24 IX

17:00

Żak Sylwia

 

 

     24 IX

                   17:30

             Kostrzewa Stanisław

 

    25 IX

                   15:30

             Wojtysiak Danuta

 

    25 IX

                   16:00

             Strugiński Łukasz

 

    25 IX

                   16:30

             Stelmaszczyk Andrzej i                         Reczulska Anna

 

    25 IX

                   17:00

             Owczarczyk Henryk

 

    25 IX

                   17:30

             Tomaśkiewicz Grzegorz

 

    26 IX

                  15:30

             Lis Robert

 

    26 IX

                   16:00

             Adach Wiesław

 

    26 IX

                   16:30

             Osówniak Józef

ul. Zagajnikowa

    26 IX

                   17:00

             Kabat Piotr

 

    26 IX

                   17:30

             Marszałek Kazimierz

 

    27 IX

                   15:30

             Szymczak Cezary

 

    27 IX

                   16:00

               Kostrzewa Urszula

   ul. Sosnowa

 

 

Albinów i Wola Lubiankowska

DATA

 

NAZWISKO

28IX

           15:00

Gajek

28IX

           15:30

Kuśmierek

28IX

16:00

Kostrzewa

28IX

16:30

Bednarek

28IX

17:00

Jankowska B

28IX

17:30

Rożniata Jan

29IX

16:00

Rożniata Jakub

29IX

16:30

Kuśmierek M

29IX

17:00

Szymajda

29IX

17:30

Smagała

30IX

15:30

Jankowski A

30IX

16:00

Markiewicz

30IX

16:30

Kruk

30IX

17:00

Frątczak

30IX

17:30

Luśtak

 

 

                    DOMANIEWICE ul. STARA WIEŚ

 

 

 

9 IX

18:00

Gabarkiewicz Krystyna

 

 

10 IX

18:00

Szymczak Andrzej

 

 

11 IX

18:00

Kuśmierek Jacek

 

 

12 IX

18:00

Koralewska Teresa

 

 

13 IX

18:00

 Brożek Jolanta

 

 

14 IX

18:00

 Baleja Zenon

 

 

15 IX

18:00

 Redzisz Danuta

 

 

16 IX

18:00

 Redzisz Stanisława

 

 

17 IX

18:00

 Kędziora Dorota

 

 

18 IX

18:00

 Zdziarska Elżbieta

 

 

19 IX

18:00

 Kosiorek Barbara

 

 

Created with Webwave CMS

Copyright 2017                              Polityka prywatności