Czuwania Rodzin w Sanktuarium

Auto serwis

46 838 35 91

Rzymskokatolicka Parafia
św. Bartłomieja Apostoła w Domaniewicach

Czuwania Rodzin na miesiąc Sierpień

 

W tym miesiącu przed wizerunkiem Matki Bożej w Domaniewicach będą czuwać wsie: Krępa i Stare Grudze w następującym porządku:

Krępa

 

 DATA

GODZINA

NAZWISKO 

 

1VIII

18:30

Golisz Stanisław

 

1VIII

19:00

Staniszewska Alicja

 

1VIII

19:30

Kruk Wojciech

 

1VIII

20:00

Wawrzyn Krystyna

 

1VIII

20:30

Luśtak Marek

 

2VIII

18:30

Różycki Andrzej

 

2VIII

19:00

Sztampke Anna

 

2VIII

19:30

Maj Ireneusz

 

2VIII

20:00

Gejo Leszek

 

2VIII

20:30

Kozakiewicz Emilia

 

3VIII

18:30

Grabowicz Bogdan

 

3VIII

19:00

Lenarczyk Wojciech

 

3VIII

19:30

Szmajda Alina

 

3VIII

20:00

Kwestarz Zdzisław

 

3VIII

20:30

Wieczorek Wiesław

 

4VIII

18:30

Pietrasiak Sławomir

 

4VIII

19:00

Kukieła Sylwester

 

4VIII

19:30

Grabowicz Barbara

 

4VIII

20:00

Wójcik Adam

 

4VIII

20:30

Żabczyński Andrzej

 

5VIII

18:30

Kaczmarek Irena

 

5VIII

19:00

Leszczyńska Elżbieta

 

5VIII

19:30

Bartosiak Irena

 

5VIII

20:00

Wróbel Teresa

 

5VIII

20:30

Kałuża Krystyna

 

6VIII

18:30

Karpiński Kazimierz

 

6VIII

19:00

Król Janina

 

6VIII

19:30

Mitręga Zofia

 

6VIII

20:00

Szczepanik Marianna

 

6VIII

20:30

Budzałek Kazimiera

 

7VIII

18:30

Szymajda Jan, Sokół Stanisława

 

7VIII

19:00

Gendek Renata

 

7VIII

19:30

Kuciński Sylwester

 

7VIII

20:00

Nagiecka Marianna

 

7VIII

20:30

Małecki Jan

 

8VIII

18:30

Wilk Stanisław, Olesińska Aneta

 

8VIII

19:00

Pudłowski Leszek

 

8VIII

19:30

Rusek Grażyna

 

8VIII

20:00

Strugiński Wojciech

 

8VIII

20:30

Strugiński Henryk

 

9VIII

18:30

Polit Jerzy, Grażyna

 

9VIII

19:00

Mordowski Grzegorz

 

9VIII

19:30

Grabowicz Grzegorz

 

9VIII

20:00

Patos Sylwester

 

9VIII

20:30

Pintara Grażyna

 

10VIII

18:30

Zimna Józia

 

10VIII

19:00

Marczak Grzegorz

 

10VIII

19:30

Wielec Krystyna

 

 

1 VIII

18:00

Doroba Jacek i Beata

 

    2 VIII

18:00

Bryszewska Wanda

 

3 VIII

18:00

Krystianik Ryszard

 

 4 VIII

18:00

Skowronek Waldemar

 

       

 

 

 

6 VIII

18:00

Skowronek Jerzy

 

7 VIII

18:00

 

 8 VIII

18:00

Nitera Paweł

9 VIII

18:00

 

10 VIII

18:00

Wilk Teresa

11 VIII

18:00

Wielec Barbara

12 VIII

18:00

Różycka Anna

13 VIII

18:00

Grabowicz Mirosław

14 VIII

18:00

Barbucha Rafał

15 VIII

18:00

Senkowski Tadeusz

16 VIII

18:00

Karcz Jolanta

 

Krępa pod górami i przy rzece

 

10VIII

20:00

Baleja Adam

10VIII

20:30

Sut Jadwiga, Grabowicz Michał

11VIII

18:30

Grzanka Robert

11VIII

19:00

Grabowicz Stanisław

11VIII

19:30

Mordowska Stefania

11VIII

20:00

Grabowicz Józefa, Granda Barbara

11VIII

20:30

Witerek Ewa

12VIII

18:30

Kucińscy Jolanta, Tadeusz, Zbigniew

12VIII

19:00

Leszczyńska Agnieszka, Zofia

12VIII

19:30

Białek Waldemar, Jamroch Łukasz

12VIII

20:00

Anyszewska Wanda, Lucyna

12VIII

20:30

Jóźwiccy Jan, Anna, Sławomir

13VIII

18:30

Kukieła Anna

13VIII

19:00

Guzek Andrzej, Barbara, Szymon

13VIII

19:30

Kwiatkowski Zbigniew

13VIII

20:00

Jóźwicki Tadeusz, Stefania

13VIII

20:30

Grabowicz Dariusz, Piotr, Jan

14VIII

18:30

Grabowicz Adam, Michał

14VIII

19:00

Janicki Stanisław, Kamil

14VIII

19:30

Kędziora Kazimierz, Kettwich Jolanta

14VIII

20:00

Janicki Zbigniew

14VIII

20:30

Janicka Halina, Czubiak Mariusz

15VIII

18:30

Lusztak Mirosław, Piotr

15VIII

19:00

Skwarna Mariusz, Teresa

15VIII

19:30

Janicki Henryk, Wieczorek Marek

15VIII

20:00

Barbucha Wiesław

15VIII

20:30

Grabowicz Barbara, Gałaj Małgorzata

16VIII

18:30

Pałczyńska Anna

16VIII

19:00

Bryszewski Andrzej, Barbara

16VIII

19:30

Jóźwicki Mirosław

16VIII

20:00

Wilk Grażyna

16VIII

20:30

Wilk Zenon

17VIII

18:30

Grzelak Mieczysław

17VIII

19:00

Kamińscy Stanisław, Krystyna

17VIII

19:30

Piestrzeniewicz Zenon

17VIII

20:00

Barbucha Lucyna

17VIII

20:30

Bryszewscy Marianna, Bogdan

18VIII

18:30

Grzelak Zofia, Piotr

18VIII

19:00

Majewska Barbara

18VIII

19:30

Bryszewski Jan, Sławomir

18VIII

20:00

Kośmider Waldemar

18VIII

20:30

Galan Marianna, Jacek

19VIII

18:30

Doroba Andrzej, Janina

19VIII

19:00

Grzelak Sebastian

 

 

Grudze Stare

 

19VIII

19:30

Sikorski

19VIII

20:00

Redo

19VIII

20:30

Świrska

20VIII

18:30

Boryna

20VIII

19:00

Felczyński

20VIII

19:30

Orzeł S.

20VIII

20:00

Wawrzyczak S.

20VIII

20:30

Redusz K.

21VIII

18:30

Salamon

21VIII

19:00

Tomala J.

21VIII

19:30

Perzyński A.

21VIII

20:00

Niewiadomski A.

21VIII

20:30

Markiewicz J.

22VIII

18:30

Wawrzyńczak M.

22VIII

19:00

Marat A.

22VIII

19:30

Malewski H.

22VIII

20:00

Markowska Z.

22VIII

20:30

Markiewicz W.

23VIII

18:30

Godos S.

23VIII

19:00

Wawrzyńczak D.

23VIII

19:30

Wawrzyńczak M.

23VIII

20:00

Janicka D.

23VIII

20:30

Janicka M.

24VIII

18:30

Marat J.

24VIII

19:00

Markus K.

24VIII

19:30

Sawicki H.

24VIII

20:00

Skwarny S.

24VIII

20:30

Perzyński M.

25VIII

18:30

Wawrzyn J.

25VIII

19:00

Perzyński M.

25VIII

19:30

Bakalarz M.

25VIII

20:00

Lewański J.

25VIII

20:30

Kuciński K.

26VIII

18:30

Markus B

26VIII

19:00

Kucińska T, Szkup D

26VIII

19:30

Dobrzycki

26VIII

20:00

Foks P.

26VIII

20:30

Markus J.

27VIII

18:30

Staszewska

27VIII

19:00

Tęsiorowska G.

27VIII

19:30

Lenarczyk

27VIII

20:00

Sawicki K.

27VIII

20:30

Sawicki M.

28VIII

18:30

Wojda S.

28VIII

19:00

Wójcik

28VIII

19:30

Serocki

28VIII

20:00

Dańczak G.

28VIII

20:30

Boczek

29VIII

18:30

Sawicka K.

29VIII

19:00

Jabłońska, Kapusta

29VIII

19:30

Śnieguła M.

29VIII

20:00

Foks S.

29VIII

20:30

Foks J.

30VIII

18:30

Stokowski

30VIII

19:00

Łukowska

30VIII

19:30

Knik

30VIII

20:00

Foks Andrzej

30VIII

20:30

Felczyński K.

31VIII

18:30

Orzeł Hubert

31VIII

19:00

Michalski H

31VIII

19:30

Kutermankiewicz M.

31VIII

20:00

Walczak A.

31VIII

20:30

Panak T.

 

 

Created with Webwave CMS

Copyright 2017                              Polityka prywatności