Czuwania Rodzin w Sanktuarium

Auto serwis

46 838 35 91

Rzymskokatolicka Parafia
św. Bartłomieja Apostoła w Domaniewicach

Czuwania Rodzin na miesiąc Maj

 

W tym miesiącu przed wizerunkiem Matki Bożej w Domaniewicach będą czuwać cztery wsie: Strzebieszew, Stroniewice, Stroniewice Pastwiska oraz część Skaratek w następującym porządku:

 

                                                        STRZEBIESZEW

DATA

GODZINA

NAZWISKO

 

  4V2019

18.30

Dziuda Robert

 

4V

19.00

Szymajda Mariusz

 

4V

19.30

Sękalski Piotr

 

4V

20.00

Kruk Zbigniew

 

4V

20.30

Jurga Tadeusz

 

5V

18.30

Kostrzewa Kazimierz

 

5V

19.00

Kosiorek Tomasz

 

5V

19.30

Pająk Grzegorz

 

5V

20.00

Burzyński Mieczysław

 

5V

20.30

Pająk Tadeusz

 

6V

18.30

Pająk Sławomir

 

6V

19.00

Pająk Andrzej

 

6V

19.30

Markowski Sławomir

 

6V

20.00

Mrzygłód Mirosław

 

6V

20.30

Kuciński Zbigniew

 

7V

18.30

Kuciński Mieczysław

 

7V

19.00

Sałek Józef

 

7V

19.30

Góra Teresa

 

7V

20.00

Glazna Anna

 

7V

20.30

Ruta Tadeusz

 

8V

18.30

Szymczak Andrzej

 

8V

19.00

Kuciński Stefan

 

8V

19.30

Rubacha Agnieszka

 

8V

20.00

Grzelak Dominik

 

8V

20.30

Szymczak Ryszard

 

9V

18.30

Majewski Wiesław

 

9V

19.00

Bródka Zbigniew

 

9V

19.30

Janicka Danuta

 

9V

20.00

Gajewski Marcin

 

9V

20.30

Myszyńska Marzena

 

10V

18.30

Parys Michał

 

10V

19.00

Pawłowicz Zbigniew

 

10V

19.30

Kuciński Jan

 

10V

20.00

Szymajda Eugenia

 

10V

20.30

Jurga Grzegorz

 

  11V

18.30

Szymajda Marek

 

11V

19.00

Wielemborek Marek

 

11V

19.30

Sobieszek Rafał

 

11V

20.00

Skoneczny Stanisław

 

11V

20.30

Skoneczny Jacek

 

12V

18.30

Kosiorek Paweł

 

12V

19.00

Soczewa Krystyna

 

12V

19.30

Charusta Ewa

 

12V

20.00

Czajka Ilona

 

12V

20.30

Zielińska Alina

 

13V

18.30

Dróżka Andrzej

 

13V

19.00

Wieczorkowska Wiesława

 

13V

19.30

Sałuda Barbara

 

13V

20.00

Polit Sławomir

 

13V

20.30

Janicki Wojciech

 

14V

18.30

Sędzikowska Teresa

 

14V

19.00

Niedbała Halina

 

14V

19.30

Gajdzińska Urszula

 

14V

20.00

Chmurski Jan

 

14V

20.30

Kowalski Kazimierz

 

15V

18.30

Mrozowicz Olga

 

15V

19.00

Kędziora Dariusz

 

15V

19.30

Białek Grzegorz

 

15V

20.00

Wolna Rozalia

 

15V

20.30

Wodzyńska Małgorzata

 

16V

18.30

Siek Piotr

 

16V

19.00

Dróżka Henryk

 

16V

19.30

Szymajda Agnieszka

 

16V

20.00

Ruciński Andrzej

 

 

 

16V  20.30    Okrasa Jacek

 

STRONIEWICE

 

 

DATA

GODZINA

NAZWISKO

 

17V

18.30

Dróżka J.

 

17V

19.00

Dróżka J. K.

 

17V

19.30

Krogulewska G. Ł

 

17V

20.00

Klimkiewicz H. Z

 

17V

20.30

Maciejewscy M. M. Zuchora L.

 

18V

18.30

Sujkowscy J. D.

 

18V

19.00

Szymajda B. M.

 

18V

19.30

Kubisz I. T.

 

18V

20.00

Mikituła E. Z.

 

18V

20.30

Rosiak K. E.

 

19V

18.30

Pyrkosz S. J.

 

19V

19.00

Kucińska M.

 

19V

19.30

Kucińscy

 

19V

20.00

Hak J. M.

 

19V

20.30

Jędrachowicz J. Z. Kucińska M.

 

20V

18.30

Białek

 

20V

19.00

Bogusz M. Z.

 

20V

19.30

Krukowscy M. A. M.

 

20V

20.00

Krukowscy Cz. W.

 

20V

20.30

Gawrysiak K. M. Kucińska A.

 

21V

18.30

Zielińscy J. Z.

 

21V

19.00

Konecka

 

21V

19.30

Tomaśkiewicz

 

21V

20.00

Rożniata M.M.

 

21V

20.30

Pająk

 

22V

18.30

Pawłowscy

 

22V

19.00

Radzikowscy Z. A.

 

22V

19.30

KucińscyJ. Z.

 

22V

20.00

Szymańscy, Szymajda

 

22V

20.30

Kucińscy W. M.

 

23V

18.30

Grażka Z. J.

 

23V

19.00

Kołodziejczyk, Jóźwiccy

 

23V

19.30

Kędziora T. C.

 

23V

20.00

Grabowicz A. K.

 

23V

20.30

Szymajda Z. H.

 

 

 

 

 

STRONIEWICE, STRONIEWICE PASTWISKA

 

 

DATA

GODZINA

NAZWISKO

 

24V

18.30

Grzyb, Gawrysiak

 

24V

19.00

Gawrysiak J. J.

 

24V

19.30

Bryk, Gawrysiak

 

24V

20.00

Sumińscy J. H. J. G.

 

24V

20.30

Sumińscy A. B. K. J.

 

25V

18.30

Kowalczyk

 

25V

19.00

Kowalczyk, Plewka

 

25V

19.30

Kucińscy S. M. P. A.

 

25V

20.00

Kucińscy A. W. H. M.

 

25V

20.30

Kucińscy W.K. R. E.

 

26V

18.30

Jóźwiccy

 

26V

19.00

Grabowicz

 

26V

19.30

Kucińscy S. T. B.

 

26V

20.00

Szymajda

 

26V

20.30

Kucharek

 

27V

18.30

Kucińscy G. A.

 

27V

19.00

Bednarek T.

 

27V

19.30

Lisiewscy

 

27V

20.00

Kuneccy

 

27V

20.30

Wodzińscy

 

28V

18.30

Pieniążek

 

28V

19.00

Wróbel

 

 

 

 

 

                                                                                                                         

 

Created with Webwave CMS

Copyright 2017                              Polityka prywatności