Czuwania Rodzin w Sanktuarium

Auto serwis

46 838 35 91

Rzymskokatolicka Parafia
św. Bartłomieja Apostoła w Domaniewicach

Czuwania Rodzin na miesiąc Maj

 

W tym miesiącu przed wizerunkiem Matki Bożej w Domaniewicach będą czuwać cztery wsie: Strzebieszew, Stroniewice, Stroniewice Pastwiska oraz część Skaratek w następującym porządku:

 

                                                        STRZEBIESZEW

DATA

GODZINA

NAZWISKO

 

  4V2020

15.30

Dziuda Robert

 

4V

16.00

Szymajda Mariusz

 

4V

16.30

Sękalski Piotr

 

4V

17.00

Kruk Zbigniew

 

4V

17.30

Jurga Tadeusz

 

5V

15.30

Kostrzewa Kazimierz

 

5V

16.00

Kosiorek Tomasz

 

5V

16.30

Pająk Grzegorz

 

5V

17.00

Burzyński Mieczysław

 

5V

17.30

Pająk Tadeusz

 

6V

15.30

Pająk Sławomir

 

6V

16.00

Pająk Andrzej

 

6V

16.30

Markowski Sławomir

 

6V

17.00

Mrzygłód Mirosław

 

6V

17.30

Kuciński Zbigniew

 

7V

15.30

Kuciński Mieczysław

 

7V

16.00

Sałek Józef

 

7V

16.30

Góra Teresa

 

7V

17.00

Glazna Anna

 

7V

17.30

Ruta Tadeusz

 

8V

15.30

Szymczak Andrzej

 

8V

16.00

Kuciński Stefan

 

8V

16.30

Rubacha Agnieszka

 

8V

17.00

Grzelak Dominik

 

8V

17.30

Szymczak Ryszard

 

9V

15.30

Majewski Wiesław

 

9V

16.00

Bródka Zbigniew

 

9V

16.30

Janicka Danuta

 

9V

17.00

Gajewski Marcin

 

9V

17.30

Myszyńska Marzena

 

10V

15.30

Parys Michał

 

10V

16.00

Pawłowicz Zbigniew

 

10V

16.30

Kuciński Jan

 

10V

17.00

Szymajda Eugenia

 

10V

17.30

Jurga Grzegorz

 

  11V

15.30

                                 Szymajda Marek

 

11V

16.00

                                 Wielemborek Marek

 

11V

16.30

                                 Sobieszek Rafał

 

11V

17.00

                                 Skoneczny Stanisław

 

11V

17.30

                                 Skoneczny Jacek

 

12V

15.30

                                 Kosiorek Paweł

 

12V

16.00

                                 Soczewa Krystyna

 

12V

16.30

                                 Charusta Ewa

 

12V

17.00

                                 Czajka Ilona

 

12V

17.30

                                 Zielińska Alina

 

13V

15.30

                                 Dróżka Andrzej

 

13V

16.00

                                 Wieczorkowska Wiesława

 

13V

16.30

                                 Sałuda Barbara

 

13V

17.00

                                 Polit Sławomir

 

13V

17.30

                                 Janicki Wojciech

 

14V

15.30

                                 Sędzikowska Teresa

 

14V

16.00

                                 Niedbała Halina

 

14V

16.30

                                 Gajdzińska Urszula

 

14V

17.00

                                 Chmurski Jan

 

14V

17.30

                                 Kowalski Kazimierz

 

15V

15.30

                                 Mrozowicz Olga

 

15V

16.00

                                 Kędziora Dariusz

 

15V

16.30

                                 Białek Grzegorz

 

15V

17.00

                                 Wolna Rozalia

 

15V

17.30

                                 Wodzyńska Małgorzata

 

16V

15.30

                                 Siek Piotr

 

16V

16.00

                                 Dróżka Henryk

 

16V

16.30

                                 Szymajda Agnieszka

 

16V

17.00

                                 Ruciński Andrzej

 

 

 

16V  17.30                 Okrasa Jacek

 

STRONIEWICE

 

 

DATA

GODZINA

NAZWISKO

 

17V

15.30

Dróżka J.

 

17V

16.00

Dróżka J. K.

 

17V

16.30

Krogulewska G. Ł

 

17V

17.00

Klimkiewicz H. Z

 

17V

17.30

Maciejewscy M. M. Zuchora L.

 

18V

15.30

Sujkowscy J. D.

 

18V

16.00

Szymajda B. M.

 

18V

16.30

Kubisz I. T.

 

18V

17.00

Mikituła E. Z.

 

18V

17.30

Rosiak K. E.

 

19V

15.30

Pyrkosz S. J.

 

19V

16.00

Kucińska M.

 

19V

16.30

Kucińscy

 

19V

17.00

Hak J. M.

 

19V

17.30

Jędrachowicz J. Z. Kucińska M.

 

20V

15.30

Białek

 

20V

16.00

Bogusz M. Z.

 

20V

16.30

Krukowscy M. A. M.

 

20V

17.00

Krukowscy Cz. W.

 

20V

17.30

Gawrysiak K. M. Kucińska A.

 

21V

15.30

Zielińscy J. Z.

 

21V

16.00

Konecka

 

21V

16.30

Tomaśkiewicz

 

21V

17.00

Rożniata M.M.

 

21V

17.30

Pająk

 

22V

15.30

Pawłowscy

 

22V

16.00

Radzikowscy Z. A.

 

22V

16.30

KucińscyJ. Z.

 

22V

17.00

Szymańscy, Szymajda

 

22V

17.30

Kucińscy W. M.

 

23V

15.30

Grażka Z. J.

 

23V

16.00

Kołodziejczyk, Jóźwiccy

 

23V

16.30

Kędziora T. C.

 

23V

17.00

Grabowicz A. K.

 

23V

17.30

Szymajda Z. H.

 

 

 

 

 

STRONIEWICE, STRONIEWICE PASTWISKA

 

 

DATA

GODZINA

NAZWISKO

 

24V

15.30

Grzyb, Gawrysiak

 

24V

16.00

Gawrysiak J. J.

 

24V

16.30

Bryk, Gawrysiak

 

24V

17.00

Sumińscy J. H. J. G.

 

24V

17.30

Sumińscy A. B. K. J.

 

25V

15.30

Kowalczyk

 

25V

16.00

Kowalczyk, Plewka

 

25V

16.30

Kucińscy S. M. P. A.

 

25V

17.00

Kucińscy A. W. H. M.

 

25V

17.30

Kucińscy W.K. R. E.

 

26V

15.30

Jóźwiccy

 

26V

16.00

Grabowicz

 

26V

16.30

Kucińscy S. T. B.

 

26V

17.00

Szymajda

 

26V

17.30

Kucharek

 

27V

15.30

Kucińscy G. A.

 

27V

16.00

Bednarek T.

 

27V

16.30

Lisiewscy

 

27V

17.00

Kuneccy

 

27V

17.30

Wodzińscy

 

28V

15.30

Pieniążek

 

28V

16.00

Wróbel

 

 

 

 

 

                                                                                                                         

 

Created with Webwave CMS

Copyright 2017                              Polityka prywatności