Czuwania Rodzin w Sanktuarium

Auto serwis

46 838 35 91

Rzymskokatolicka Parafia
św. Bartłomieja Apostoła w Domaniewicach

Czuwania Rodzin na miesiąc Lipiec

 

W tym miesiącu przed wizerunkiem Matki Bożej w Domaniewicach będą czuwać wsie: Rogóźno II, Rogóźno I, Rogóźno Borowiny, Rogóźno Okręt, Reczyce i Krępa  w następującym porządku:

Rogóźno II

 

1VII

19:00

Chmurski Sławomir

Rogóźno II

1VII

19:30

Mrzygłód Tadeusz

 

1VII

20:00

Wolska Krystyna

 

1VII

20:30

Wolski Mieczysław

 

2VII

18:30

Maślarz Eugeniusz

 

2VII

19:00

Sut Zbigniew

 

2VII

19:30

Pietrzyk Jacek

 

2VII

20:00

Strugiński Henryk

 

2VII

20:30

Kantorek Stanisław

 

3VII

18:30

Wodzyński Edward

 

3VII

19:00

Dróżka Mieczysław

 

3VII

19:30

Gejo Marek

 

3VII

20:00

Sut Kazimierz

 

3VII

20:30

Karasek Teresa

 

4VII

18:30

Małecka Ewa

 

4VII

19:00

Sut Mieczysław

 

4VII

19:30

Grażka Janina

 

4VII

20:00

Adamus Małgorzata

 

4VII

20:30

Sut Krystyna

 

5VII

18:30

Kotecka Teodozja

 

5VII

19:00

Jóźwicki Antoni

 

5VII

19:30

Jamroch Stanisława

 

5VII

20:00

Zuchora Czesław

 

 

Rogóźno I

 

5VII

20:00 -21.00

Gajda T i K

6VII

18:30 -19.30

Sałek S i B

6VII

19:00 -20.00

Michalscy M i M

6VII

19:30

Mikituła W i B

6VII

20:00

Papierowscy Z i B

6VII

20:30

Barańscy J i B

7VII

18:30

Tomanik K

7VII

19:00 -20.00

Małecka J

7VII

19:30

Chmielewscy S i K

7VII

20:00 -21.00

Chmurscy M i A

7VII

20:00 – 21.00

Bródka S i J

8VII

18:30 -19.30

Pawlata S i J

8VII

19:00 -20.00

Gajda W i W

8VII

19:30

Wilk J i M

8VII

20:00 -21.00

Sut A i M

8VII

20:30

Wójcikowscy A i M

9VII

18:30

Jędrachowicz K i E

9VII

19:00

Chmurscy K i T

9VII

18:30 -19.30

Dróżka K i Z

9 VII

19.00 -20.00

Zakrzewicz A

9 VII

19.30

Sut D

9 VII

20.00

Milczarek K

9 VII

20.30

Kujawiak

9VII

19:30 -20.30

Sumińska W

9VII

20:00 -21.00

Grzyb J i T

9VII

20:00 -21.00

Imiołek M i A

10VII

18:30

Imiołek S i G

10VII

19:00

Kuśmider P i M

10VII

19:30 -20.30

Miterek T i Z

10VII

20:00

Wawrzyńczak J i Z

10VII

20:00 -21.00

Kucińscy W i A

11VII

18:30

Rybus M

11VII

19:00

Zakrzewicz J

 

Rogóźno Borowiny

 

11VII

19:30

Bródka Z.

11VII

20:00

Chmurscy J. M. S. W. R.

11VII

20:30

Sumiński J. M.

12VII

18:30

Baraniak A.

12VII

19:00

Grzelak S. A. A.

12VII

19:30

Z. E. Białek, M. D. S. Dróżka

12VII

20:00

J. I. Krukowscy

12VII

20:30

I.Kostrzewa

13VII

18:30

H. O. Górczyńscy

13VII

19:00

M. H. Chmurscy

13VII

19:30

Z. K. Pietrasiak

 

Rogóźno Okręt

 

13VII

20:00

Jankowski K.

13VII

20:30

Fijołek S.

14VII

18:30

Zakrzewisz K.

14VII

19:00

Miszczak K.

14VII

19:30

Lebioda J.

14VII

20:00

Sut T.

14VII

20:30

Majchrzak D.

15VII

18:30

Chmurska N.

15VII

19:00

Michalak A.

15VII

19:30

Strugiński M.

15VII

20:00

Majchrzak W.

 

Reczyce

 

15VII

20:30

Wilk Bożena

16VII

18:30

Kostrzewa Tadeusz

16VII

19:00

Dowba Jan i Krystyna

16VII

19:30

Grabowicz Mirosława

16VII

20:00

Komorowski Edward

16VII

20:30

Komorowski Wiesław

17VII

18:30

Karcz Sławomir

17VII

19:00

Kruk Grażyna

17VII

19:30

Białek Barbara

17VII

20:00

Więcek Władysława

17VII

20:30

Fraszczyk Danuta

18VII

18:30

Redzisz Maria

18VII

19:00

Krystyjanik Danuta

18VII

19:30

Lenart Zuzanna

18VII

20:00

Ozimska Alina

18VII

20:30

Felczyńska Irena

19VII

18:30

Węglik Wiesława

19VII

19:00

Kowalska Danuta

19VII

19:30

Kostrzewa Genowefa

19VII

20:00

Kostrzewa Joanna

19VII

20:30

Sut Marianna

20VII

18:30

Felczyńska Wiesława

20VII

19:00

Kostrzewa Wiesław

20VII

19:30

Białek Lech

20VII

20:00

Karcz Ewa i Andrzej

20VII

20:30

Felczyński Sławomir

21VII

18:30

Graszka Kazimierz

21VII

19:00

Koper Katarzyna i Jarosław

21VII

19:30

Foks Kazimiera

21VII

20:00

Baleja Paweł

21VII

20:30

Rosłonek Stanisława

22VII

18:30

Gajek Halina

22VII

19:00

Pawłowicz Adam

22VII

19:30

Siatkowski Kazimierz

22VII

20:00

Sut Krzysztof

22VII

20:30

Pawełkowicz Kazimierz

23VII

18:30

Lenarczyk Edward

23VII

19:00

Śnieguła Henryk

23VII

19:30

Kwestarz Jarosław

23VII

20:00

Lesiak Ewa

23VII

20:30

Kolis Michalina

24VII

18:30

Wodzyńska Małgorzata

24VII

19:00

Strugiński Piotr

24VII

19:30

Golisz Alina

24VII

20:00

Jóźwicki Andrzej

24VII

20:30

Wielec Jan

25VII

18:30

Olejnik Justyna

25VII

19:00

Grzelak Jan i Piotr

25VII

19:30

Rakowska Alina

25VII

20:00

Budzeń Mirosław

25VII

20:30

Wielec Krystyna

26VII

18:30

Urbańska Zofia

26VII

19:00

Słoma Krystyna

26VII

19:30

Szafraniec Janina

26VII

20:00

Pawełkowicz Katarzyna

26VII

20:30

Gejo Kazimierz

27VII

18:30

Osówniak Wanda

27VII

19:00

Małecka Barbara

27VII

19:30

Staniszewska Krystyna

27VII

20:00

Skonieczna Marianna

27VII

20:30

Miszczak Marianna

28VII

18:30

Godziszewski Bogumił

28VII

19:00

Płóciennik Barbara

28VII

19:30

Redzisz Dariusz

28VII

20:00

Sałuda Halina

28VII

20:30

Kucińska Renata

29VII

18:30

Bąba Bożena

29VII

19:00

Radomska Barbara

29VII

19:30

Góra Stanisław

29VII

20:00

Kucińska Marzena

29VII

20:30

Gwardecka M. i Małecka M.

30VII

18:30

R. B. Z. M. Białek

30VII

19:00

Kostrzewa K. D.

30VII

19:30

Zakrzewicz A. M.

30VII

20:00

Kostrzewa Genowefa

30VII

20:30

Foks J. G.

 

Krępa

 

 

31VII

18:30

Radomska Jadwiga

31VII

19:00

Markus Mirosław

31VII

19:30

Pawlata Mirosław

31VII

20:00

Grabowicz Tadeusz, Zofia

31VII

20:30

Golisz Jerzy

 

Created with Webwave CMS

Copyright 2017                              Polityka prywatności