Czuwania Rodzin w Sanktuarium

 na miesiąc Czerwiec

 

W tym miesiącu przed wizerunkiem Matki Bożej w Domaniewicach będą czuwać wsie: Skaratki, Skaratki pod Las, Skaratki pod Rogóźno i Sapy  w następującym porządku:

 

01VI

       17.00 -18.00

                 Zofia Rydlewska.

 

01VI

       18.00

                 Józef Warda

 

01VI

       18.30

                 Michał Kret

 

01VI

       19.00

                 Ryszard Kapusta

 

01VI

       19.30

                 Barbara Mrzygłód

 

02VI

       17.00

                 Elżbieta Graszka

 

02VI

       17.30

                 Ewa Warda

 

02VI

       18.00 -19.00

                 Marianna Mrzygłód

 

02VI

       19.00

                 Maciej Kozakiewicz

 

02VI

       19.30

                 Marianna Adach

 

03VI

       16.00

                 Iwona Wąsik

 

03VI

       16.30 -17.30

                 Krystyna Zuchora

 

03VI

       17.30

                 Tadeusz Tomasik

 

03VI

       18.00 -19.00

                 Lucyna Kołucka

 

03VI

         19.00

                 Renata Wojciechowska

 

04VI

16.00 -17.00

Teresa Grabowicz

 

04VI

17.00

Kazimierz Koza

 

04VI

17.30

Elżbieta Karcz

 

04VI

18.00

Włodzimierz Fraszczyk

 

04VI

18.30 -19.30

Łukasz Kostrzewa

 

05VI

16.00

Dariusz Jurga

 

05VI

16.30 -17.30

Grażyna Tym

 

05VI

17.30 -18.30

Mieczysław Redzisz

 

05VI

18.30

Tadeusz Gajda

 

05VI

19.00

Krystyna Sobieszek

 

06VI

16.00 -17.00

Teresa Rydlewska

 

06VI

17.00 -18.00

Tadeusz Miedzianowski

 

06VI

18.00 -19.00

Ewa Burzyńska

 

06VI

19.00

Mieczysława Kozakiewicz

 

07VI

16.00

Piotr Kuciński

 

07VI

16.30 -17.30

Marianna Domańska

 

07VI

17.30 -18.30

Katarzyna Pietrzak

 

07VI

18.30

Jan Kostrzewa

 

07VI

19.00 -20.00

Kostrzewa Jan

 

08VI

16.00

Miedzianowski Karol

 

08VI

16.30

Milczarek Halina

 

08VI

17.00 -18.00

Warda Andrzej

 

08VI

18.00 -19.00

Bożena Knera

 

08VI

19.00 -20.00

Iwona Korzeniewska

 

09VI

16.00 -17.00

Kamil Sobieszek

 

09VI

17.00 -18.00

Marianna Graszka

 

   09VI

18.00

Witold Mrowiecki

 

   09VI

 18.30

Marianna Wilk

 

09VI

19.00

Marian Spychała

 

09VI

19.30

Marzena Kalińska

 

10VI

16.00

Maria Sałek

 

10VI

16.30

Irena Wójcik

 

10VI

17.00 -18.00

Anna Jabłońska

 

10VI

18.00 -19.00

 Edward Rutkowski

 

10VI

19.00 -20.00

Zenon Burzyński

 

 

                                             Błota Krępskie

12VI

16.00-17.00

MITEK Jan

 

12VI

17.00

Walczak Dominika

 

13VI

18.00

Wieczorek Jan

 

13VI

18.30-19.30

Gładki Michał

 

14VI

16.00

Grażka Mieczysław

 

14VI

16.30-17.30

Kochanek Krzysztof

 

15VI

16.00-17.00

Kozakiewicz Stanisław

 

15VI

17.00

Kunikowski Jerzy

 

16VI

17.00

Kozakiewicz Andrzej

 

 

 

 

 

 

                                                       SKARATKI - cd.

 

 

DATA

GODZINA

NAZWISKO

11VI

16.00

Henryk Zagajewski

11VI

16.30

Tomasz Sima

11VI

17.00 -18.00

Marian Wójcikowski

11VI

18.00

Genowefa Ciesielska

11VI

18.30 -19.30

Leszek Kowalczyk

12VI

17.30

Kazimierz Zagajewski

 

 12VI

 18.00

Kazimierz Sut

 

 

 

 Skaratki pod Las

12VI

18.30

Małgorzata Krukowska

12VI

19.00

Zofia Warda

12VI

19.30

Czesław Czuba

13VI

17.30

Mirosław Wielec

13VI

18.00

Marlena Dańczak

13VI

18.30

Zbigniew Stachlewski

13VI

19.00

Wiesław Lisiewski

13VI

19.30

Mieczysław i Zbigniew Tomasik

14VI

17.30

Krystyna Świątkowska

14VI

18.00

Alina Sobieszek

14VI

18.30

Mirosław Stanisławski

14VI

19.00

Agnieszka Rojek

14VI

19.30

Mieczysław Siekiera

15VI

17.30

Paweł Kędziora

15VI

18.00

Józef Dróżka

15VI

18.30

Krzysztof Jurga

15VI

19.00

Lucyna Fibor

15VI

19.30

Jan Żak

16VI

17.30

Marianna Dróżka

16VI

18.00

Marek Majcher

17VI

18.30

Monika Wolska

17VI

19.00

Bożena Kędziora

17VI

19.30

Wiesława Wojda

Skaratki pod Rogóźno

   18VI

16.30

Warda Henryk

   18VI

17.00

Podgórski Wiesław

   18VI

17.30

Orzeł Cezary

   18VI

18.00

Kucińska Katarzyna

   18VI

18.30

Rytkowski Marek

   18VI

    19.00

Kuciński Sylwester

 

   18VI

    19.30

Wójcikowska Lucyna

 

   19VI

    16.30

Kruk Grażyna

 

   19VI

    17.00

Słowińska Barbara

 

   19VI

    17.30

Pająk Tadeusz

 

   19VI

    18.00

Wójcikowska Teresa

 

   19VI

    18.30

Pel Rafał

 

   19VI

    19.00

Wojda Mariola

 

   19VI

    19.30

Błaszczyk Krystyna

 

   20VI

    16.30

Chmurska Grażyna

 

   20VI

    17.00

Dróżka Alina

 

   20VI

    17.30

Kantorek Witold

 

   20VI

    18.00

Sałek Mirosław

 

   20VI

    18.30

Osówniak Tadeusz

 

   20VI

    19.00

Marat Elżbieta

 

   20VI

    19.30

Klejs Jolanta

 

   21VI

    16.30

Marat Bogusława

 

   21VI

    17.00

Dudkiewicz Alina

 

   21VI

    17.30

Krystianik Agnieszka

 

   21VI

    18.00

Sumińska Zofia

 

   21VI

    18.30

Grzelak Teresa

 

   21VI

    19.00

Kutermankiewicz Jan

 

   21VI

    19.30

Karcz Stanisław

 

   22VI

    16.30

Lorenc Teresa

 

   22VI

    17.00

Sitek Dariusz

 

   22VI

    17.30

Witkowski Jarosław

 

   22VI

    18.00

Grabowicz Kazimierz

 

   22VI

    18.30

Harusta Anna

 

   22VI

    19.00

Bródka Mirosław

 

   22VI

    19.30

Mrzygłód Wiesław

 

   23VI

    17.30

Bryk Katarzyna

 

   23VI

    18.00

Wójcikowski Henryk

 

   23VI

    18.30

Gładoch Mieczysław

 

 

   

 

 

 

 

 

 

         

 

Sapy

 

 DATA

GODZINA

NAZWISKO 

 

23VI

18:30

Marlena Taras i Małgorzata Stachlewska

 

23VI

19:00

Jan Graszka, Emilia Jaszczyk

 

23VI

19:30

Eugeniusz Wojtysiak

 

24VI

17:30

Teresa Andrzejczak

 

24VI

18:00

M. Bryk i M. Walczak

 

24VI

18:30

C. Kowalczyk

 

24VI

19:00

J. Burzyńska

 

24VI

19:30

W. Pawełkowicz

 

25VI

17:30

K. Baleja

 

25VI

18:00

S. Olszewska, N. Lebioda

 

25VI

18:30

E. Czubak

 

25VI

19:00

H. Smaż

 

25VI

19:30

J. Gajek

 

26VI

17:30

M. Okrasa

 

26VI

18:00

Bogdan Żak

 

26VI

18:30

Henryk Żak

 

26VI

19:00

Mirosław Szymczak

 

26VI

19:30

Marek Szufliński

 

27VI

17:30

Krystyna Jędrachowicz

 

27VI

18:00

Stefan Tomasik

 

27VI

18:30

Henryk Wodzyński

 

27VI

19:00

Stanisław Sałek

 

27VI

19:30

Irena  Żak

 

28VI

17:30

Zofia Kolec

 

28VI

18:00

Edward Wojtysiak

 

28VI

18:30

Anna Loba

 

28VI

19:00

Andrzej Florczak

 

28VI

19:30

Grażyna Kubicka

 

29VI

17:30

Anna Gajek

 

29VI

18:00

Jacek Chmurski

 

29VI

18:30

Mieczysława Chałubiec

 

29VI

19:00

Krzysztof Tomczak

 

29VI

19:30

Teresa Różycka

 

30VI

17:30

Maria Skrzypczyńska

 

30VI

18:00

Aneta Florczak

 

30VI

18:30

Agnieszka Woźniak

 

30VI

19:00

Jarosław Golan

 

30VI

19:30

Bożena Krakowiak

 

1VII

17:30

Marzena Kucińska

 

 

Auto serwis

46 838 35 91

Rzymskokatolicka Parafia
św. Bartłomieja Apostoła w Domaniewicach

 

01VI

   
   

 

01VI

   
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
   

 

 

   
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
 

 

 

 

   
     
     
     
     
     
     
     
     
 

 

 

 
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
 

 

 

 

 

  

   
       
   

 

     

 

Created with Webwave CMS

Copyright 2017                              Polityka prywatności