Auto serwis

46 838 35 91

Rzymskokatolicka Parafia
św. Bartłomieja Apostoła w Domaniewicach

Czuwania Rodzin przed Obrazem MB Pocieszycielki Strapionych

MAJ

CZERWIEC

LIPIEC

SIERPIEŃ

Aktualności

Czuwania Rodzin w Sanktuarium w Domaniewicach w roku 2018

 

Kolejność czuwań:

Maj - Strzebieszew, Stroniewice, Skaratki

Czerwiec - Skaratki, Sapy

Lipiec - Rogóźno, Reczyce

Sierpień - Krepa, Grudze Stare

Wrzesień - Domaniewice, Krępa, Albinów, Wola Lubiankowska

 

                                                        STRZEBIESZEW

DATA

GODZINA

NAZWISKO

ADRES

  4V 2018

18.30

Dziuda Robert

1

4V

19.00

Szymajda Mariusz

2

4V

19.30

Sękalski Piotr

3

4V

20.00

Kruk Zbigniew

4

4V

20.30

Jurga Tadeusz

5

5V

18.30

Kostrzewa Kazimierz

6

5V

19.00

Kosiorek Tomasz

7

5V

19.30

Pająk Grzegorz

8

5V

20.00

Burzyński Mieczysław

9

5V

20.30

Pająk Tadeusz

10

6V

18.30

Pająk Sławomir

11

6V

19.00

Pająk Andrzej

12

6V

19.30

Markowski Sławomir

15

6V

20.00

Mrzygłód Mirosław

16

6V

20.30

Kuciński Zbigniew

17

7V

18.30

Kuciński Mieczysław

18

7V

19.00

Sałek Józef

19

7V

19.30

Góra Teresa

20

7V

20.00

Glazna Anna

26

7V

20.30

Ruta Tadeusz

27

8V

18.30

Szymczak Andrzej

29

8V

19.00

Kuciński Stefan

30

8V

19.30

Rubacha Agnieszka

31

8V

20.00

Grzelak Dominik

32A

8V

20.30

Szymczak Ryszard

33

9V

18.30

Majewski Wiesław

34

9V

19.00

Bródka Zbigniew

35

9V

19.30

Janicka Danuta

36

9V

20.00

Gajewski Marcin

39

9V

20.30

Myszyńska Marzena

41

10V

18.30

Parys Michał

42

10V

19.00

Pawłowicz Zbigniew

43

10V

19.30

Kuciński Jan

44

10V

20.00

Szymajda Eugenia

45

10V

20.30

Jurga Grzegorz

47

  11V

18.30

Szymajda Marek

48

11V

19.00

Wielemborek Marek

49

11V

19.30

Sobieszek Rafał

51

11V

20.00

Skoneczny Stanisław

53

11V

20.30

Skoneczny Jacek

54

12V

18.30

Kosiorek Paweł

55

12V

19.00

Soczewa Krystyna

56

12V

19.30

Charusta Ewa

62

12V

20.00

Czajka Ilona

65

12V

20.30

Zielińska Alina

66 a

13V

18.30

Dróżka Andrzej

69

13V

19.00

Wieczorkowska Wiesława

73

13V

19.30

Sałuda Barbara

76

13V

20.00

Polit Sławomir

78

13V

20.30

Janicki Wojciech

80

14V

18.30

Sędzikowska Teresa

81

14V

19.00

Niedbała Halina

83

14V

19.30

Gajdzińska Urszula

84 a

14V

20.00

Chmurski Jan

84

14V

20.30

Kowalski Kazimierz

88

15V

18.30

Mrozowicz Olga

89

15V

19.00

Kędziora Dariusz

90

15V

19.30

Białek Grzegorz

91

15V

20.00

Wolna Rozalia

93

15V

20.30

Wodzyńska Małgorzata

94

16V

18.30

Siek Piotr

97

16V

19.00

Dróżka Henryk

98

16V

19.30

Szymajda Agnieszka

100

16V

20.00

Ruciński Andrzej

102

16V

20.30

Okrasa Jacek

105

             

 

 

Created with Webwave CMS

Copyright 2017