Halloween - nie dziękuję jestem chrześcijaninem

6 stycznia 2019 roku w naszej parafii w kościele św. Bartłomieja Apostoła odbył się Wieczór Kolęd pt. "Objawił się nam". Tego wieczoru zagrali i zaśpiewali wyjątkowi młodzi ludzie, którzy na co dzień uczą się w naszych szkołach lub jako absolwenci ich wyjechali na studia.

Wspaniała schola Ruchu Światło Życie towarzyszyła i wykonała kolędy, pastorałki i świąteczne utwory z młodymi artystami, a wśród nich byli:

Sonia Kostrzewa – śpiew i gitara akustyczna, Daria Sut – flet poprzeczny

Marcelina Bryk – śpiew i poprowadzenie scholii, Ewa Pawłowska - śpiew

Rafał Ziarnik – saksofon i śpiew, Szymon Gontarz – gitara Basowa

Szymon Fijołek – bongosy

Szczególne swoje podziękowania skierował ks. Tomasz, który poprowadził cały wieczór, w imieniu własnym, ks. Proboszcza ale i całego zespołu do dwóch osób, które jak nadmienił "godzinami poświęcały czas i nigdy nie powiedziały mu „dziś już nie mogę” oraz podziękował za ich chęć, ogromny talent i pokorę, a były nimi:

Katarzyna Sut – śpiew, skrzypce, aranżacje muzyczne oraz

Grzegorz Redzisz – pianino, akordeon, śpiew a także nazwany dyrektorem artystycznym tego spotkania.

Więcej nagrań z Wieczoru Kolęd