Halloween - nie dziękuję jestem chrześcijaninem

Zbliża się fala "zabawy" halloween, która jak się okazuje nie jest niewinnym dniem przebierańców. Zapraszamy Rodziców do wysłuchania krótkiego filmu a także poszukania czym jest halloween dla chrześcijan.

NOC ŚWIĘTYCH - "Miłość mi wszystko wyjaśniła" św. JPII

Już po raz trzeci mamy przyjemność zaprosić właśnie Ciebie, na Noc Świętych organizowaną przez parafię pw Chrystusa Dobrego Pasterza w Łowiczu. W tym roku wydarzenie odbędzie się pod hasłem: ,,MIŁOŚĆ MI WSZYSTKO WYJAŚNIŁA", a głównym bohaterem będzie św. Jan Paweł II.
Jeżeli nie chcesz obchodzić pogańskiego Hallowen, przyjdź 31 października, na godzinę 19:00 do kościoła parafii Chrystusa Dobrego Pasterza w Łowiczu.
Serdecznie zapraszamy!

A Tak było w roku ubiegłym:

Podziękuj za dobro dobrem!

Ostatnimi czasy słyszeliśmy w Ewangelii od talentach i dziękowaliśmy za nie naszej młodzieży ze scholi. W Niedzielę Chrystusa Króla Wszechświata dziękowaliśmy za obecność i posługę naszym ministrantom i lektorom. Każda z tych grup przyczynia się do tego, że nasze niedzielne spotkania Eucharystyczne są piękne i przygotowane. Takie podziękowania należą się również Oazie, która aktywnie włącza się w życie naszej parafii. Od pierwszej niedzieli adwentu mamy możliwość w sposób szczególny wyrazić swoją wdzięczność tym grupom wspierając je zakupując piękne świąteczne pierniki o wyjątkowym smaku. Doceńmy to, że swój czas poświęcają na przygotowanie naszego wspólnego spotkania z Chrystusem. Dzięki wsparciu poprzez nabywanie świątecznych wypieków wspieramy ich formację duchową i planowane wyjazdy integracyjno-formacyjne. W imieniu wszystkich tych grup już dziś składamy wszystkim BÓG ZAPŁAĆ za wsparcie.